Глобална OEM/ODM
Професионална фабрика за прочистување на вода и диспензери за вода, нуди глобална OEM и ODM услуга.

богато искуство
OLANSI е основан во 2009 година, производител со над 10 години искуство.

Задоволителна услуга
Брза испорака, конкурентна цена, висок квалитет и долгорочна услуга за нашите клиенти.

OLANSI Healthcare Co., Ltd. е врвен високотехнолошки здрав и еколошки производител за прочистувач на вода, диспензер за вода, хидроен машина за вода, прочистувач на воздух, инхалатор за водород и така натаму. Повеќе од 10 години искуство, со интегрирана програма за истражување и развој. Нашите активности вклучуваат истражување, развој, инјектирање, монтажа, продажба и по продажба.
Ние сме чист извор на квалитетно решение на прочистувачи на вода, прочистувач на воздух, водороден производител на вода и други здравствени производи. На нашите клиенти им нудиме професионални OEM и ODM услуги, а bow OLANSI е една од првите 5 кинески фабрики за производи за прочистување на OEM. Продаваме во над 20 земји и клучни пазари, а годишниот обрт е над 100 милиони долари.

Водород богата со водород

RO мембрана за обратна осмоза

Брзо загревање, / 3 секунди ќе биде жешко

Случајна контрола на температурата

Повеќекратно филтрирање

Серија на диспензери за вода

Серија на прочистувачи на вода

Серија диспензери за вода со водород

Серија чаши за вода со водород

Серија прочистувачи за овошје и зеленчук

Серија на прочистувачи на воздух

Серија на водородни инхалатори

Серија на инструменти за убавина

Роботско собрание

Линија за прочистување на вода

Филтер линија за прочистувач на вода

Лабораторија за вода

Линија за прочистување на воздух

Линија за филтер за прочистувач на воздух

Често поставувани прашања
Често поставувани прашања

Еве неколку важни брзи совети подолу. Не го најдов одговорот на вашето прашање, испратете е-пошта до daniel@olansgz.com и нашиот посветен персонал ќе одговори во рок од 24 часа.

Да, сите наши производи би можеле да понудат глобална услуга OEM/ODM.

Да, можете да купите примерок од нас.

DHL, Fedex, UPS, TNT итн. според потребите на клиентите.

Една година гаранција за сите наши модели.

500 парчиња за OEM, ако неутрално пакување, MOQ е 200 парчиња.

Обично тоа е 30 календарски дена, но зависи од ПО. Квантитет.

е додадена во вашата кошничка.
Плаќање