OEM/ODM globale
Fabrika profesionale e pastruesit të ujit dhe shpërndarësve të ujit, ofron shërbim global OEM dhe ODM.

Përvoja Rich
OLANSI është themeluar në vitin 2009, prodhuesi me mbi 10 vjet përvojë.

Shërbim i kënaqshëm
Dorëzimi i shpejtë, çmimi konkurrues, cilësia e lartë dhe shërbimi afatgjatë për klientët tanë.

OLANSI Healthcare Co, Ltd. është një prodhues kryesor i teknologjisë së lartë, të shëndetshëm dhe miqësor ndaj mjedisit për pastrues uji, shpërndarës uji, pajisje uji hidroen, pastrues ajri, inhalator hidrogjeni etj. Mbi më shumë se 10 vjet përvojë, me një program të integruar kërkimi dhe zhvillimi. Aktivitetet tona përfshijnë kërkimin, zhvillimin, injektimin, montimin, shitjen dhe pas shitjes.
Ne jemi një burim i pastër i zgjidhjeve cilësore të pastruesve të ujit, pastruesit të ajrit, prodhuesit të ujit me hidrogjen dhe produkteve të tjera të kujdesit shëndetësor. Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbime profesionale OEM dhe ODM, dhe bow OLANSI është një nga 5 fabrikat më të mëdha të Kinës për produktet e pastrimit OEM. Ne shesim në mbi 20 vende dhe tregje kryesore dhe qarkullimi vjetor është mbi 100 milionë dollarë.

Ujë të pasur me hidrogen

Membrana e osmozës së kundërt RO

Ngrohja e shpejtë, / 3 sekonda do të jetë e nxehtë

Kontrolli i rastësishëm i temperaturës

Filtrim i shumëfishtë

Seria e shpërndarësve të ujit

Seria e pastruesve të ujit

Seria e shpërndarësve të ujit me hidrogjen

Seria e kupave të ujit me hidrogjen

Seria e pastruesve të frutave dhe perimeve

Seria e pastruesve të ajrit

Seria e inhalatorëve të hidrogjenit

Seria e instrumenteve të bukurisë

Asambleja robotike

Linja e pastrimit të ujit

Linja e filtrit të pastruesit të ujit

Laboratori i ujit

Linja e pastrimit të ajrit

Linja e filtrit të pastruesit të ajrit

FAQ
Pyetjet e bëra shpesh

Këtu janë disa këshilla të shpejta të rëndësishme më poshtë. Nuk e gjeta përgjigjen për pyetjen tuaj, dërgoni një email tek daniel@olansgz.com dhe stafi ynë i përkushtuar do të përgjigjet brenda 24 orëve.

Po, të gjitha produktet tona mund të ofrojnë shërbim global OEM/ODM.

Po, ju mund të blini një mostër nga ne.

DHL, Fedex, UPS, TNT etj sipas nevojave të klientëve.

Një vit garanci për të gjitha modelet tona.

500 copë për OEM, nëse paketimi neutral, MOQ është 200 copë.

Zakonisht janë 30 ditë kalendarike, por varet nga PO. Sasi.

është shtuar në karrocën tuaj.
Shikoje